Edukacja

sksoft.pl  • Edukacja
Szkolenia e-learningowe
Staramy się działać skutecznie - właśnie dlatego prezentujemy Państwu dzisiaj nowoczesna platformę e-learningową. Dzięki niej możliwe będzie przeprowadzenie niezwykle efektywnego szkolenia lub wdrożenia w nowe standardy. Dysponujemy również narzędziami, które pozwolą zdiagnozować rezultaty prowadzonych szkoleń.
Nauka rysunku
W naszej szkole ma miejsce nie tylko nauka rysunku. Dbamy o to, aby uczniowie zdobywali nowe umiejętności i rozwijali swój talent nie tylko ze względu na technikę prowadzenia ołówka czy też sposób odzwierciedlania rzeczywistości. Pragniemy również, by stopniowo kształtowali swój własny, indywidualny sposób artystycznego wyrazu. Pod okiem wykwalifikowanych plastyków będą mogli wejść w ten wyjątkowy i zachwycający świat. Zachęcamy więc do zapisania się na organizowane przez nas kursy. Zapraszamy do przekroczenia progu świata sztuki! Pomoże w tym szkoła Czarny Biały.
Scenariusz pożarowy
W każdym budynku, niezależnie czy jest to zakład przemysłowy, magazyn czy biurowiec istnieje ryzyko wybuchu ognia. Dlatego profesjonalnie sporządzony scenariusz pożarowy jest niezbędny - pozwala on sprawdzić, jak funkcjonują w razie zagrożenia urządzenia i środki bezpieczeństwa oraz jak współdziałają one ze sobą w sytuacji kryzysowej.
Odśnieżanie dachów Łódź
Zima w Polsce potrafi zaskoczyć nie tylko drogowców, ale i przedsiębiorców czy posiadaczy budynków gospodarczych. Warto zadbać o bezpieczeństwo pracy i pozbyć się jak najszybciej zalegającej warstwy lodu na stropie. Odśnieżanie dachów wymaga jednak odpowiedniego przeszkolenia - wykonuje je nasza łódzka firma. Podczas instruktażu pracownicy zaznajomią się z zasadami BHP oraz procedurami niezbędnymi podczas wykonywania tej czynności.
szkolenie pracowników
Nasza firma, której oferta dostępna jest na stronie http://www.aboutyou.pl/ organizuje profesjonalne szkolenia sprzedażowe dostosowane do indywidualnych warunków i zasad, jakie panują w konkretnej branży, do jakie są kierowane. Nasze szkolenia i pozostałe usługi prowadzą wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy dokładają wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do współpracy!
Agencja pracy tymczasowej dla Ukraińców
Chcemy pomóc osobom ze wschodniej granicy w podjęciu obowiązków zawodowych w naszym kraju, dlatego powstała nasza agencja pracy tymczasowej dla Ukraińców. Jeśli szukasz osób do zatrudnienia w swojej firmie, my Ci w tym pomożemy. Zajmiemy się rekrutacją i znajdziemy odpowiednią osobę na wskazane przez Ciebie stanowisko.
© www.sksoft.pl - 2016.