Edukacja

sksoft.pl  • Edukacja
Nauka rysunku
W naszej szkole ma miejsce nie tylko nauka rysunku. Dbamy o to, aby uczniowie zdobywali nowe umiejętności i rozwijali swój talent nie tylko ze względu na technikę prowadzenia ołówka czy też sposób odzwierciedlania rzeczywistości. Pragniemy również, by stopniowo kształtowali swój własny, indywidualny sposób artystycznego wyrazu. Pod okiem wykwalifikowanych plastyków będą mogli wejść w ten wyjątkowy i zachwycający świat. Zachęcamy więc do zapisania się na organizowane przez nas kursy. Zapraszamy do przekroczenia progu świata sztuki! Pomoże w tym szkoła Czarny Biały.
Kurs języka angielskiego
Legionowo robi te badania już od pięciu lat i co znamienne ale wynik nadal pozostaje taki sam. Ale nie powinien on dziwić nikogo, kto choćby w niewielkim stopniu obserwuje świat. Dla każdego jest wiadomym, jaką pozycję na świecie zajmuje kurs angielskiego. Leader School dlatego stawia na filologię angielską. Ten kierunek zresztą na wszystkich prestiżowych uczelniach jest oblegany.
Talenty gallupa
Firma oferuje warsztaty indywidualne i grupowe dla osób, które chcą poznać swoje mocne strony i nauczyć się je wykorzystywać. Szkolenie z metody Talenty Gallupa pozwala odkryć swoje atuty i świadomie nimi zarządzać, aby odnieść sukces w życiu zawodowym i prywatnym. Z narzędzia tego korzystają m.in. młodzi ludzie przy podejmowaniu decyzji, jakie wybrać studia.
© www.sksoft.pl - 2016.