Handel Elektroniczny

sksoft.pl  • Handel Elektroniczny
Worki na śmieci producent
Przedsiębiorstwo PatoPak specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości opakowań foliowych. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo między innymi mocne i solidne worki na śmieci wykonane z folii LDPE oraz HDPE. Oferujemy modele zróżnicowane przede wszystkim zw względu na wymiar. Nasze produkty dostępne są w paczkach lub w formie rolki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do kontaktu.
filtry dla przemysłu
Przedsiębiorstwo Bofa cieszy się dużym zaufaniem klientów i utrzymuje pozycję prężnie działającego lidera na rynku maszyn specjalistycznych. Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją takich urządzeń, jak filtry dla przemysłu. Wykorzystywane są one, między innymi, w poligrafii, podczas obróbki laserowej i wytwarzania elementów elektroniki. Odciągi tego typu niezbędne są również w gabinetach stomatologicznych i kosmetycznych, a także w laboratoriach farmaceutycznych. Są bardzo wydajne i nie generują wysokich kosztów podczas eksploatacji.
podajniki ślimakowe
Proponowane przez nas rozwiązania są cenione przez przedsiębiorców działających w obszarze przemysłu oraz transportu. Dystrybutor Vendig zachęca do zapoznania się z właściwościami oraz parametrami technicznymi takich systemów, jak podajnik ślimakowy. Jest on chętnie wykorzystywany jako kluczowy element linii technologicznych.
Pompy ciepła woda-woda
Naszym celem jest poszerzanie świadomości ekologicznej Polaków. Najlepszym na to sposobem jest praktyczne wdrażanie urządzeń do pozyskiwania alternatywnych źródeł energii. Firma ANEO instaluje pompy ciepła woda-woda, które pozwalają na efektywne ogrzewanie domu lub budynku firmy. Poznaj wszystkie korzyści tego rozwiązania na naszej stronie internetowej.
Odbiór odpadów niebezpiecznych
Od ponad 30 lat zajmujemy się właściwą, ekologiczną utylizacją rozmaitych substancji produkcyjnych. Oferujemy odbiór odpadów niebezpiecznych - płynnych, stałych lub półpłynnych w różnych pojemnikach - od cystern asenizacyjnych, po kontenery stalowe i specjalne beczki. Zatrudniamy specjalistów pracujących w laboratoriach, pilnujących prawidłowego przebiegu utylizacji.
maszyna do laminowania
Obsługująca różne gramatury papieru z intuicyjnym sterowaniem nasza maszyna do laminowania to podstawowy sprzęt do zakładów introligatorskich. Zamontowane w niej podzespoły pozwalają na szybką realizację zamówień, przez co doskonale sprawdza się przy tworzeniu dużej ilości zaproszeń, kalendarzy oraz restauracyjnych menu.
Motopompa
Urządzenie, które Państwu oferujemy, ma wiele różnych zastosowań. Jest to motopompa, którą często łączy się z silnikiem spalinowym, przez co tworzy się pewien rodzaj agregatu. Używa się go w gaszeniu pożarów oraz do pracy na terenach podtopionych. Do wyboru mają Państwo wersje mobilne - przewożone i przenoszone.
Śruba z gwintem trapezowym
W naszej ofercie znajdują się prowadnice, wózki linowe, wałki prowadzące, normalia, łożyska liniowe, a także wsporniki. Ponadto posiadamy ogromny wybór komponentów, a jednym z nich jest śruba z gwintem trapezowym. Wykonana jest ze stali nierdzewnej i jest podstawowym elementem każdej maszyny przemysłowej.
Programy medyczne
Przychodnie coraz częściej decydują się na skorzystanie z udogodnień, jakie oferują im nowoczesne programy medyczne. Umożliwiają one wystawienie e-recept, e-zwolnień oraz e-skierowań, co ułatwia funkcjonowanie nie tylko pacjentom, ale także lekarzom i pielęgniarkom przyjmującym w różnych placówkach.
Odlewanie poliuretanu
Stworzyliśmy sklep na artystów, rzemieślników, architektów i specjalistów budownictwa, oferując im sprawdzone akcesoria wytwórcze. Udostępniamy naszym klientom materiały niezbędne do takich działań, jak odlewanie poliuretanu, silikonów oraz innych trwałych substancji. Posiadamy w asortymencie również żywice epoksydowe, masy modelarskie oraz urządzenia rotacyjne, usprawniające prace.
Pooleasingowe macbook
Nasza firma sprzedaje elektroniczne urządzenia poleasingowe. Macbook firmy Apple, laptopy i PC marek Dell, Lenovo, HP to produkty wiodące w naszej ofercie. Na naszej stronie internetowej zaopatrzysz się także w akcesoria takie jak oryginalne i używane monitory, drukarki czy oprogramowania do swojego komputera.
wymiennik płaszczowo rurowy
W przemyśle bardzo ważną rolę odgrywa wymiennnik płaszczowo - rurowy. Sprawdza się idealnie w branży farmaceutycznej, spożywczej czy też chemicznej i energetycznej. W zależności od swojej konstrukcji urządzenie to jest zaprojektowane i przystosowane, by działać z różnego typu cieczami np. wodą, mlekiem, czy sokiem.
Rusztowania
Istnieją na rynku firmy, które rusztowania wynajmują co pozwala nam zapomnieć o problemie ich późniejszego eksploatowania. Rusztowania fasadowe to system opracowany z myślą o dużych płaskich elewacjach. Są to rusztowania modułowe, które ze względu na integrację rygli poprzecznych i stojaków w jeden element czyli ramę nośną charakteryzują się dużą szybkością montażu i stosunkowo niską ceną. Podesty robocze zapewniają stabilność w płaszczyźnie równoległej do fasady.
Ceownik perforowany
Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo kształtowniki różnego typu przeznaczone do zastosowania jako elementy nośne i montażowe. Ceownik perforowany czy jego podwójna wersja nitowana o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych posiadają wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie korozji.
Cylindry hydrauliczne
Główną dziedziną, w jakiej się specjalizujemy, jest hydraulika siłowa. Produkujemy siłowniki i cylindry hydrauliczne starając się zadbać o ich wysoką jakość oraz całkowitą funkcjonalność. Zaangażowanie włożone w pracę oraz szeroka wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem powoduje, że jesteśmy w stanie realizować usługi na najwyższym poziomie. Wybierz specjalistów w dziedzinie hydrauliki siłowej i przekonaj się, jak wygląda profesjonalna i rzetelna współpraca. Gwarantujemy 100% zadowolenia z jej rezultatów.
Części zamienne do maszyn pakujących
Dostępne na naszej stronie internetowej części zamienne do maszyn pakujących to najwyższej jakości alternatywa dla zużytych lub niepasujących elementów konstrukcji lub urządzeń. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami, które bez wątpienia pozwolą tchnąć drugie życie w Twoje wyposażenie.
Silniki indukcyjne
Dostarczamy maszyny elektryczne licznych form i wykonań. Silniki indukcyjne, które oferujemy dostępne są w różnych mocach - nawet do 375kW (na zamówienie możliwe są większe). Do wyboru wykonanie: kołnierzowe, łapowe i łapowo-kołnierzowe. Dysponujemy także dodatkami, w tym chłodzenie obce i podstawy do maszyn.
Odlewanie aluminium
Firma zajmuje się produkcją, modelowaniem, obróbką i lakierowaniem elementów korpusów i detali. Prowadzi odlewanie aluminium i metali nieżelaznych oraz żeliwa. Na zamówienie dostarcza gotowych produktów, które wystarczy tylko zmontować. Realizuje usługi kompleksowe, aby skrócić i uprościć proces produkcji.
Akcesoria do bram
Asortyment naszego sklepu składa się ze sprzętu produkowanego przez renomowane marki, takie jak Bramar, Faac czy DTM. Sprzedajemy akcesoria do bram, wśród których znajdują się odbiornik wtykowe jednokanałowe lub dwukanałowe, lampy semaforowe podwójne oraz piloty pozwalające na bezprzewodowe sterowanie systemami wjazdowymi.
wypożyczalnia agregatów prądotwórczych
Dostarczamy nasze usługi właścicielom lokali, które nie mogą sobie pozwolić na przerwy w dostawach energii lub też miejscom nieobjętym ofertą pobliskiego zakładu energetycznego. Nasza wypożyczalnia agregatów prądotwórczych obsługuje firmy budowlane, organizatorów festiwali i innych imprez plenerowych.
Akcesoria do laptopów
Wychodząc naprzeciwko stale rosnącemu zapotrzebowaniu na wysokiej klasy akcesoria do laptopów stworzyliśmy asortyment produktów, które bez wątpienia sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Posiadamy bogaty asortyment towarów od znanych i cenionych producentów. Zapewniamy sprawną realizację każdego zamówienia.
Przełącznik sieć agregat
Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną wszelkiego rodzaju artykułów elektrycznych. W asortymencie sklepu internetowego Spamel znajdują się między innymi takie produkty, jak przełącznik sieć-agregat. Pozwala on na przełączenie trybu sterowania lub obwodów pomiarowych w systemach zawiadywania urządzeniami.
sterowniki PLC
Pragniemy dostarczyć Państwu takie rozwiązania, które już dzisiaj będą w stanie odmienić jakość i efektywność pracy wszystkich urządzeń współtworzących linię produkcyjną. Jesteśmy przekonani, że sterowniki PLC to nie tylko narzędzie działania, ale też sposób na monitorowanie dokładności podejmowanych czynności. Wraz z naszymi panelami operatorskimi są one mocnym wsparciem dla przemysłu - w różnym jego zakresie. Nasi doświadczeni doradcy pomogą w doborze stosownych komponentów i stworzą dopasowany system.
Pirometry
Profesjonalne pirometry stacjonarne dostępne w naszej ofercie to urządzenia z najwyższej półki. Pozwalają na zmierzenie temperatury danego obiektu, czy substancji, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa dla użytkownika. Zapewniamy również wysoką dokładność pomiaru, a co najważniejsze łatwość w użyciu.
cięcie laserem
Polecamy Państwu świadczone przez nas usługi, w tym cięcie laserem, które dostępne jest dla naszych klientów w niezwykle atrakcyjnych cenach. Cięcie laserem jest obecni jednym z głównych obszarów działalności naszej firmy, dzięki czemu bazując na długoletnich doświadczeniach jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość usług.
Kamera bezprzewodowa
Unikanie nieprzyjemnych zdarzeń i zagrożeń w firmie czy domu to w dzisiejszych czasach bardzo ważna kwestia i w zabezpieczeniu się pomogą Państwu nasze urządzenia, takie jak kamera bezprzewodowa. W sklepie Piri znajdziecie rozwiązania, które mogą pracować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu.
Generator azotu
Wykorzystać go można zarówno w przemyśle górniczym, jak i metalowym czy spożywczym, przyda się także w laboratoriach farmaceutycznych jako czynnik termostatyczny i chłodzący lub do usuwania tlenu. Generator azotu oraz jego zastosowanie jest bardzo szerokie: od zakładów produkcyjnych po gaszenie pożarów i zabezpieczanie produktów. Możliwe jest także wykorzystanie tego gazu przy wytwarzaniu elektroniki.
Laminatory
W naszym asortymencie udostępniamy Państwu również wysokiej jakości laminatory. To sprzęty charakteryzujące się dużą funkcjonalnością, solidnością i wydajnością podczas pracy. To idealne rozwiązania do skutecznego laminowania różnego rodzaju dokumentów, chroniących je przed zniszczeniem. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.
Ładowarki do telefonu
W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są ładowarki do telefonu, uchwyty samochodowe, etui, szkła ochronne, kable USB, akcesoria do smatwatchy i wiele więcej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych akcesoriów, pośród których znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do swojego urządzenia.
Brykieciarki do trocin
Zajmujemy się dystrybucją nowych i używanych maszyn stolarskich oraz obrabiarek do drewna, między innymi dłutarek oraz frezarek. Polecamy także brykieciarki do trocin w różnych modelach (na przykład ślimakowym, walcowym oraz tłokowym). Oferowane przez nas urządzenia znajdują zastosowanie zarówno w stolarniach, jak i tartakach.
Złączki nierdzewne
W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo akcesoria znajdujące zastosowanie w pneumatyce, hydraulice i automatyce. Złączki nierdzewne występują m.in. w wariantach prostych i kątowych. Użycie ich pozwala na zespojenie wybranych elementów. Dzięki zastosowanej stali produkty są niekorodujące, a więc sprawdzą się w kontakcie z wodą czy substancjami chemicznymi.
Laboratoria przyszłości
Chcesz żeby dzieci w szkole rozwijały swoją kreatywność i wyobraźnię, a nie ze zniecierpliwieniem czekały na dzwonek? Laboratoria przyszłości to projekt, dzięki któremu możliwe jest dofinansowanie kupna drukarki 3D oraz robotów edukacyjnych. Wspomniane akcesoria pozwolą zgłębiać nowoczesne technologie od najmłodszych lat.
Waga Garmin
Waga elektroniczna to narzędzie, które pozwala na szybkie i precyzyjne mierzenie różnych wartości wagowych. Jednym z popularnych producentów wag elektronicznych jest firma Garmin, która oferuje wiele nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań w tej dziedzinie. Wagi Garmin są znane z dokładności i niezawodności, a ich użytkowanie jest bardzo proste. Wagi elektroniczne sprawdzają się w wielu branżach, w tym w odlewniach cynku, gdzie precyzyjne pomiary są kluczowe dla uzyskania odpowiedniej jakości odlewu. Dzięki wadze elektronicznej można szybko i łatwo określić ilość materiału potrzebnego do produkcji danego wyrobu, co pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze. Waga elektroniczna to narzędzie, które w dzisiejszych czasach jest niezbędne w wielu dziedzinach i w codziennym użytkowaniu.
Ochrona przed 5G
Zabezpieczenie 5G to kluczowe zagadnienie w dzisiejszych czasach, gdy technologia coraz szybciej rozwija się i wprowadza wiele zmian w życie społeczne i biznesowe. Ochrona przed 5G obejmuje różnego rodzaju działania, które mają na celu zapobieganie zagrożeniom związanym z wykorzystywaniem tej technologii. Wśród najważniejszych działań w tym zakresie można wymienić: przeprowadzanie testów laboratoryjnych i polowych, analizowanie ryzyka i kategoryzowanie go według kryteriów bezpieczeństwa, stosowanie specjalnych urządzeń do ochrony przed promieniowaniem, jak również szkolenie i edukowanie użytkowników na temat korzystania z 5G. Dzięki takim działaniom można maksymalnie zminimalizować potencjalne zagrożenia związane z wykorzystaniem tej technologii.
Noże do mulczera
Ostrza do kosiarek są niezwykle ważne dla właścicieli przestrzeni zielonych, którzy pragną utrzymać je w czystości i porządku. Dostępne na rynku noże do mulczera pozwalają na dokładne przycięcie trawy i innych roślin, co przekłada się na estetyczny wygląd ogrodu czy parku. Ostrza te skutecznie radzą sobie z trudnymi terenami, takimi jak pagórki czy nierówności. Co więcej, nie musimy martwić się o ich wytrzymałość i trwałość, ponieważ są one wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich długotrwałość. Zatem, jeśli chcesz w prosty sposób zadbać o swoje otoczenie, noże do mulczera stanowią doskonałe rozwiązanie dla Ciebie!
Obróbka metali śląsk
Wykorzystujemy najnowocześniejsze i zaawansowane technologicznie urządzenia CNC. Naszym klientom oferujemy usługę, jaką jest obróbka metali na terenie Śląska. Posiadamy własny park maszynowy oraz zatrudniamy grono specjalistów, którzy dokładnie wiedzą, w jaki sposób zadowolić każdego indywidualnego klienta.
etykieciarka
Jednym z urządzeń, które oferujemy swoim Klientom jest nowoczesna etykieciarka - urządzenie będące w stanie nanieść różnego rodzaju dane, takie jak nazwa firmy, numer telefonu itd. na kartę pracy oraz inne dokumenty. Dzięki nowoczesnej technologii nadruk jest bardzo wytrzymały i trwały, a osiągany efekt jest w precyzyjny. Ze względu na dużą różnorodność rozwiązań oraz odmienność parametrów, oferowane Państwu rozwiązania sprawdzą się zarówno w biurach, jak i przemyśle.
Żywice epoksydowe
W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór materiałów oraz surowców przeznaczonych przede wszystkim dla branży lakierów i farb, tworzyw sztucznych, kompozytów, tkanin oraz galwanotechniki. Proponujemy między innymi żywice epoksydowe, przeznaczone do wytwarzania elementów kompozytowych przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologii. Oferujmy produkty do laminowania w technologii ręcznej oraz metodą worka próżniowego, a także materiały doskonale sprawdzające w zastosowaniu w procesach próżniowych.
Artykuły przemysłowe
Aby precyzyjnie i z dbałością o najmniejsze szczegóły wykonać szlifowanie różnego rodzaju powierzchni, warto sięgnąć po oferowane przez firmę Rekord S.A artykuły przemysłowe. Są wśród nich trwałe materiały ścierne. Wykonano je na podłożach z tworzyw sztucznych, co zapewnia im odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Automatyka przemysłowa
Preferujemy innowacyjne rozwiązania usprawniające systemy produkcji w przedsiębiorstwach. Proponujemy usługi związane z zagadnieniami takimi jak automatyka przemysłowa. Zajmujemy się projektowaniem oraz budową maszyn, dokonujemy również ich diagnostyki oraz przeglądów. Nasze zaawansowane technologicznie systemy produkcyjne są dostosowywane indywidualnie do potrzeb klienta oraz do zdynamizowanego, wciąż zmieniającego się rynku.
Krzesła warsztatowe
Centralnym punktem naszej oferty są krzesła warsztatowe - wygodne, eleganckie i wytrzymałe, które będą spełniały swoje zadanie przez długi czas. Nasza propozycja w tym zakresie jest niezwykle atrakcyjna - bogaty wybór ergonomicznych, solidnych i nowoczesnych foteli w przystępnych cenach sprawia, że nasze produkty stanowią najlepsze tego typu artykuły na rynku.
Sklep z elektroniką
Jeżeli szukasz nowoczesnych rozwiązań i gadżetów elektronicznych do domu jak i samochodu czy też smartfonów, koniecznie odwiedź nasz internetowy sklep z elektroniką. Znajdziesz u nas niezawodne oraz trwałe urządzenia z kategorii smart, akcesoria GSM, a jeżeli jesteś zapalonym graczem specjalnie na Ciebie czekają peryferia komputerowe oraz akcesoria gamingowe. Zapraszamy do zakupów!
instalacja fotowoltaiczna Łódź
Zajmujemy się sprzedażą systemów, które pozwalają nie tylko na zaoszczędzenie pieniędzy i wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, ale również na uniezależnienie się od dostawców prądu. Instalacja fotowoltaiczna wykonywana jest przez nas na terenie Łodzi, gdzie zajmujemy się jej montażem zarówno na dachach, jak i innych elementach domu.
Aparatura pomiarowa
W branży pomiarowej działamy już od wielu lat i oferujemy urządzenia kontrolno-pomiarowe. Proponujemy szereg rozwiązań prowadzących do wzrostu jakości wytwarzanych przez Państwa produktów. Posiadamy w ofercie czujniki i aparaturę pomiarową do kontroli procesów przemysłowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
Maszyny piekarnicze
Maszyny piekarnicze doskonale sprawdzą się w profesjonalnych piekarniach oraz każdego rodzaju lokalach gastronomicznych. Są one wspaniałym sprzętem kuchennym, który jest niezwykle energooszczędny. Nasze maszyny dla piekarni umożliwiają rozmaite obróbki produktów spożywczych, dlatego warto nabyć to wspaniałe urządzenie. Dzięki niemu będą Państwo w stanie zaoferować swoim klientom pyszne i dobrze wypieczone dania! Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową celem zapoznania się z naszą pełną ofertą.
urządzenia interaktywne dla szkół
Dzięki programowi Aktywna tablica 2023, prawie każda szkoła może zostać wyposażona w niezbędny do prowadzenia zajęć sprzęt multimedialny taki jak urządzenia interaktywne, dotykowe monitory, głośniki czy projektory. Aktywna tablica to program, który sprawi, że uczniowie chętniej będą angażować się w zajęcia urozmaicone korzystaniem z nowoczesnych sprzętów.
Instalacje maszyn
Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem oferuje sprawne i profesjonalne instalacje maszyn laserowych i urządzeń na terenie Polski. Jeśli jesteś zainteresowany - skontaktuj się z nami. W naszej ofercie znajduje się również przygotowanie projektu od zera - więc jeśli szukasz innowacyjności, trafiłeś w dobre ręce. Zadzwoń!
Platforma low code
Narzędzia dla firm, takie jak platforma low code, stanowią nieocenioną pomoc w codziennych operacjach biznesowych. Platforma low code umożliwia tworzenie aplikacji i oprogramowania bez głębokiej wiedzy programistycznej, co oznacza, że nawet osoby bez doświadczenia w tworzeniu kodu mogą tworzyć własne rozwiązania. Dzięki temu narzędziu, przedsiębiorstwa mogą dostosowywać aplikacje do swoich indywidualnych potrzeb, bez konieczności zatrudniania zespołu programistycznego. Ponadto, platforma low code pozwala na szybkie wdrożenie nowych rozwiązań i elastyczne dostosowywanie ich w razie potrzeby. Dzięki temu narzędziu, firmy mogą skuteczniej zarządzać swoimi procesami i zwiększać swoją efektywność.
Blachy aluminiowe
Oferujemy blachy aluminiowe, które dzięki swoim zaletom są bardzo dobrym materiałem do wykorzystania w różnych branżach takich jak: urządzenia mechaniczne, budownictwo, przemysł samochodowy, kolei, żegluga, czy lotnictwo. Blachy aluminiowe są stosunkowo lekkie i plastyczne. Blachy aluminiowe wyróżnia wysoka odporność na niskie temperatury i korozję.
Alkomat iBlow
Zmierzanie poziomu alkoholu w organizmie to bardzo ważny krok w kontroli ilości spożytego alkoholu przed prowadzeniem pojazdu lub wykonywaniem innych czynności wymagających skupienia. Do tego celu służy urządzenie zwane alkomatem, które wykonuje pomiar stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. W ostatnim czasie pojawił się nowoczesny i wygodny sposób na dokonywanie takiego pomiaru - aplikacja mobilna iBlow. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które sprawia, że pomiar można dokonać szybko i w każdym miejscu, gdzie mamy dostęp do telefonu komórkowego.
zasilacze hydrauliczne
Oferujemy zasilacze hydrauliczne, siłowniki czy prasy. Parametry i wyposażenie uzgodniamy indywidualnie w zalezności od potrzeb i oczekiwań. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Wropol. Zakup u nas to gwarancja wysokiej jakości i niezawodnego funkcjonowania naszych produktów przez długie lata. Sprawdź nasza ofertę.
Plexi
Oferujemy usługi fachowej obróbki plexi, czyli szkła akrylowego. Jest to materiał twardy i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Łatwo poddaje się różnym procesom, takim jak docinanie, wiercenie, gwintowanie, czy gięcie na ciepło. Można też w nim grawerować fantazyjne napisy i kształty. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się wykonywaniem plexi na wymiar i emblematów również z innych materiałów - np. sklejki czy płyty HPL. Wykonujemy m.in. kasetony reklamowe, litery, tabliczki itp.
© www.sksoft.pl - 2016.