Handel Elektroniczny

sksoft.pl  • Handel Elektroniczny
Worki na śmieci producent
Przedsiębiorstwo PatoPak specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości opakowań foliowych. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo między innymi mocne i solidne worki na śmieci wykonane z folii LDPE oraz HDPE. Oferujemy modele zróżnicowane przede wszystkim zw względu na wymiar. Nasze produkty dostępne są w paczkach lub w formie rolki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do kontaktu.
filtry dla przemysłu
Przedsiębiorstwo Bofa cieszy się dużym zaufaniem klientów i utrzymuje pozycję prężnie działającego lidera na rynku maszyn specjalistycznych. Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją takich urządzeń, jak filtry dla przemysłu. Wykorzystywane są one, między innymi, w poligrafii, podczas obróbki laserowej i wytwarzania elementów elektroniki. Odciągi tego typu niezbędne są również w gabinetach stomatologicznych i kosmetycznych, a także w laboratoriach farmaceutycznych. Są bardzo wydajne i nie generują wysokich kosztów podczas eksploatacji.
podajniki ślimakowe
Proponowane przez nas rozwiązania są cenione przez przedsiębiorców działających w obszarze przemysłu oraz transportu. Dystrybutor Vendig zachęca do zapoznania się z właściwościami oraz parametrami technicznymi takich systemów, jak podajnik ślimakowy. Jest on chętnie wykorzystywany jako kluczowy element linii technologicznych.
Pompy ciepła woda-woda
Naszym celem jest poszerzanie świadomości ekologicznej Polaków. Najlepszym na to sposobem jest praktyczne wdrażanie urządzeń do pozyskiwania alternatywnych źródeł energii. Firma ANEO instaluje pompy ciepła woda-woda, które pozwalają na efektywne ogrzewanie domu lub budynku firmy. Poznaj wszystkie korzyści tego rozwiązania na naszej stronie internetowej.
Odbiór odpadów niebezpiecznych
Od ponad 30 lat zajmujemy się właściwą, ekologiczną utylizacją rozmaitych substancji produkcyjnych. Oferujemy odbiór odpadów niebezpiecznych - płynnych, stałych lub półpłynnych w różnych pojemnikach - od cystern asenizacyjnych, po kontenery stalowe i specjalne beczki. Zatrudniamy specjalistów pracujących w laboratoriach, pilnujących prawidłowego przebiegu utylizacji.
Motopompa
Urządzenie, które Państwu oferujemy, ma wiele różnych zastosowań. Jest to motopompa, którą często łączy się z silnikiem spalinowym, przez co tworzy się pewien rodzaj agregatu. Używa się go w gaszeniu pożarów oraz do pracy na terenach podtopionych. Do wyboru mają Państwo wersje mobilne - przewożone i przenoszone.
Śruba z gwintem trapezowym
W naszej ofercie znajdują się prowadnice, wózki linowe, wałki prowadzące, normalia, łożyska liniowe, a także wsporniki. Ponadto posiadamy ogromny wybór komponentów, a jednym z nich jest śruba z gwintem trapezowym. Wykonana jest ze stali nierdzewnej i jest podstawowym elementem każdej maszyny przemysłowej.
Programy medyczne
Przychodnie coraz częściej decydują się na skorzystanie z udogodnień, jakie oferują im nowoczesne programy medyczne. Umożliwiają one wystawienie e-recept, e-zwolnień oraz e-skierowań, co ułatwia funkcjonowanie nie tylko pacjentom, ale także lekarzom i pielęgniarkom przyjmującym w różnych placówkach.
Odlewanie poliuretanu
Stworzyliśmy sklep na artystów, rzemieślników, architektów i specjalistów budownictwa, oferując im sprawdzone akcesoria wytwórcze. Udostępniamy naszym klientom materiały niezbędne do takich działań, jak odlewanie poliuretanu, silikonów oraz innych trwałych substancji. Posiadamy w asortymencie również żywice epoksydowe, masy modelarskie oraz urządzenia rotacyjne, usprawniające prace.
wymiennik płaszczowo rurowy
W przemyśle bardzo ważną rolę odgrywa wymiennnik płaszczowo - rurowy. Sprawdza się idealnie w branży farmaceutycznej, spożywczej czy też chemicznej i energetycznej. W zależności od swojej konstrukcji urządzenie to jest zaprojektowane i przystosowane, by działać z różnego typu cieczami np. wodą, mlekiem, czy sokiem.
Rusztowania
Istnieją na rynku firmy, które rusztowania wynajmują co pozwala nam zapomnieć o problemie ich późniejszego eksploatowania. Rusztowania fasadowe to system opracowany z myślą o dużych płaskich elewacjach. Są to rusztowania modułowe, które ze względu na integrację rygli poprzecznych i stojaków w jeden element czyli ramę nośną charakteryzują się dużą szybkością montażu i stosunkowo niską ceną. Podesty robocze zapewniają stabilność w płaszczyźnie równoległej do fasady.
Ceownik perforowany
Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo kształtowniki różnego typu przeznaczone do zastosowania jako elementy nośne i montażowe. Ceownik perforowany czy jego podwójna wersja nitowana o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych posiadają wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie korozji.
Cylindry hydrauliczne
Główną dziedziną, w jakiej się specjalizujemy, jest hydraulika siłowa. Produkujemy siłowniki i cylindry hydrauliczne starając się zadbać o ich wysoką jakość oraz całkowitą funkcjonalność. Zaangażowanie włożone w pracę oraz szeroka wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem powoduje, że jesteśmy w stanie realizować usługi na najwyższym poziomie. Wybierz specjalistów w dziedzinie hydrauliki siłowej i przekonaj się, jak wygląda profesjonalna i rzetelna współpraca. Gwarantujemy 100% zadowolenia z jej rezultatów.
Części zamienne do maszyn pakujących
Dostępne na naszej stronie internetowej części zamienne do maszyn pakujących to najwyższej jakości alternatywa dla zużytych lub niepasujących elementów konstrukcji lub urządzeń. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami, które bez wątpienia pozwolą tchnąć drugie życie w Twoje wyposażenie.
Silniki indukcyjne
Dostarczamy maszyny elektryczne licznych form i wykonań. Silniki indukcyjne, które oferujemy dostępne są w różnych mocach - nawet do 375kW (na zamówienie możliwe są większe). Do wyboru wykonanie: kołnierzowe, łapowe i łapowo-kołnierzowe. Dysponujemy także dodatkami, w tym chłodzenie obce i podstawy do maszyn.
Odlewanie aluminium
Firma zajmuje się produkcją, modelowaniem, obróbką i lakierowaniem elementów korpusów i detali. Prowadzi odlewanie aluminium i metali nieżelaznych oraz żeliwa. Na zamówienie dostarcza gotowych produktów, które wystarczy tylko zmontować. Realizuje usługi kompleksowe, aby skrócić i uprościć proces produkcji.
wypożyczalnia agregatów prądotwórczych
Dostarczamy nasze usługi właścicielom lokali, które nie mogą sobie pozwolić na przerwy w dostawach energii lub też miejscom nieobjętym ofertą pobliskiego zakładu energetycznego. Nasza wypożyczalnia agregatów prądotwórczych obsługuje firmy budowlane, organizatorów festiwali i innych imprez plenerowych.
Przełącznik sieć agregat
Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną wszelkiego rodzaju artykułów elektrycznych. W asortymencie sklepu internetowego Spamel znajdują się między innymi takie produkty, jak przełącznik sieć-agregat. Pozwala on na przełączenie trybu sterowania lub obwodów pomiarowych w systemach zawiadywania urządzeniami.
Kamera bezprzewodowa
Unikanie nieprzyjemnych zdarzeń i zagrożeń w firmie czy domu to w dzisiejszych czasach bardzo ważna kwestia i w zabezpieczeniu się pomogą Państwu nasze urządzenia, takie jak kamera bezprzewodowa. W sklepie Piri znajdziecie rozwiązania, które mogą pracować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu.
Generator azotu
Wykorzystać go można zarówno w przemyśle górniczym, jak i metalowym czy spożywczym, przyda się także w laboratoriach farmaceutycznych jako czynnik termostatyczny i chłodzący lub do usuwania tlenu. Generator azotu oraz jego zastosowanie jest bardzo szerokie: od zakładów produkcyjnych po gaszenie pożarów i zabezpieczanie produktów. Możliwe jest także wykorzystanie tego gazu przy wytwarzaniu elektroniki.
Laminatory
W naszym asortymencie udostępniamy Państwu również wysokiej jakości laminatory. To sprzęty charakteryzujące się dużą funkcjonalnością, solidnością i wydajnością podczas pracy. To idealne rozwiązania do skutecznego laminowania różnego rodzaju dokumentów, chroniących je przed zniszczeniem. Zachęcamy wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.
Ładowarki do telefonu
W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są ładowarki do telefonu, uchwyty samochodowe, etui, szkła ochronne, kable USB, akcesoria do smatwatchy i wiele więcej. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych akcesoriów, pośród których znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do swojego urządzenia.
Brykieciarki do trocin
Zajmujemy się dystrybucją nowych i używanych maszyn stolarskich oraz obrabiarek do drewna, między innymi dłutarek oraz frezarek. Polecamy także brykieciarki do trocin w różnych modelach (na przykład ślimakowym, walcowym oraz tłokowym). Oferowane przez nas urządzenia znajdują zastosowanie zarówno w stolarniach, jak i tartakach.
Złączki nierdzewne
W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo akcesoria znajdujące zastosowanie w pneumatyce, hydraulice i automatyce. Złączki nierdzewne występują m.in. w wariantach prostych i kątowych. Użycie ich pozwala na zespojenie wybranych elementów. Dzięki zastosowanej stali produkty są niekorodujące, a więc sprawdzą się w kontakcie z wodą czy substancjami chemicznymi.
Ochrona przed 5G
Zabezpieczenie 5G to kluczowe zagadnienie w dzisiejszych czasach, gdy technologia coraz szybciej rozwija się i wprowadza wiele zmian w życie społeczne i biznesowe. Ochrona przed 5G obejmuje różnego rodzaju działania, które mają na celu zapobieganie zagrożeniom związanym z wykorzystywaniem tej technologii. Wśród najważniejszych działań w tym zakresie można wymienić: przeprowadzanie testów laboratoryjnych i polowych, analizowanie ryzyka i kategoryzowanie go według kryteriów bezpieczeństwa, stosowanie specjalnych urządzeń do ochrony przed promieniowaniem, jak również szkolenie i edukowanie użytkowników na temat korzystania z 5G. Dzięki takim działaniom można maksymalnie zminimalizować potencjalne zagrożenia związane z wykorzystaniem tej technologii.
Noże do mulczera
Ostrza do kosiarek są niezwykle ważne dla właścicieli przestrzeni zielonych, którzy pragną utrzymać je w czystości i porządku. Dostępne na rynku noże do mulczera pozwalają na dokładne przycięcie trawy i innych roślin, co przekłada się na estetyczny wygląd ogrodu czy parku. Ostrza te skutecznie radzą sobie z trudnymi terenami, takimi jak pagórki czy nierówności. Co więcej, nie musimy martwić się o ich wytrzymałość i trwałość, ponieważ są one wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich długotrwałość. Zatem, jeśli chcesz w prosty sposób zadbać o swoje otoczenie, noże do mulczera stanowią doskonałe rozwiązanie dla Ciebie!
etykieciarka
Jednym z urządzeń, które oferujemy swoim Klientom jest nowoczesna etykieciarka - urządzenie będące w stanie nanieść różnego rodzaju dane, takie jak nazwa firmy, numer telefonu itd. na kartę pracy oraz inne dokumenty. Dzięki nowoczesnej technologii nadruk jest bardzo wytrzymały i trwały, a osiągany efekt jest w precyzyjny. Ze względu na dużą różnorodność rozwiązań oraz odmienność parametrów, oferowane Państwu rozwiązania sprawdzą się zarówno w biurach, jak i przemyśle.
Automatyka przemysłowa
Preferujemy innowacyjne rozwiązania usprawniające systemy produkcji w przedsiębiorstwach. Proponujemy usługi związane z zagadnieniami takimi jak automatyka przemysłowa. Zajmujemy się projektowaniem oraz budową maszyn, dokonujemy również ich diagnostyki oraz przeglądów. Nasze zaawansowane technologicznie systemy produkcyjne są dostosowywane indywidualnie do potrzeb klienta oraz do zdynamizowanego, wciąż zmieniającego się rynku.
Krzesła warsztatowe
Centralnym punktem naszej oferty są krzesła warsztatowe - wygodne, eleganckie i wytrzymałe, które będą spełniały swoje zadanie przez długi czas. Nasza propozycja w tym zakresie jest niezwykle atrakcyjna - bogaty wybór ergonomicznych, solidnych i nowoczesnych foteli w przystępnych cenach sprawia, że nasze produkty stanowią najlepsze tego typu artykuły na rynku.
Urządzenia interaktywne dla szkół
Dzięki programowi Aktywna Tablica 2023, prawie każda szkoła może zostać wyposażona w niezbędny do prowadzenia zajęć sprzęt multimedialny taki jak urządzenia interaktywne, dotykowe monitory, głośniki czy projektory. Aktywna tablica to program, który sprawi, że uczniowie chętniej będą angażować się w zajęcia urozmaicone korzystaniem z nowoczesnych sprzętów.
Instalacje maszyn
Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem oferuje sprawne i profesjonalne instalacje maszyn laserowych i urządzeń na terenie Polski. Jeśli jesteś zainteresowany - skontaktuj się z nami. W naszej ofercie znajduje się również przygotowanie projektu od zera - więc jeśli szukasz innowacyjności, trafiłeś w dobre ręce. Zadzwoń!
Platforma low code
Narzędzia dla firm, takie jak platforma low code, stanowią nieocenioną pomoc w codziennych operacjach biznesowych. Platforma low code umożliwia tworzenie aplikacji i oprogramowania bez głębokiej wiedzy programistycznej, co oznacza, że nawet osoby bez doświadczenia w tworzeniu kodu mogą tworzyć własne rozwiązania. Dzięki temu narzędziu, przedsiębiorstwa mogą dostosowywać aplikacje do swoich indywidualnych potrzeb, bez konieczności zatrudniania zespołu programistycznego. Ponadto, platforma low code pozwala na szybkie wdrożenie nowych rozwiązań i elastyczne dostosowywanie ich w razie potrzeby. Dzięki temu narzędziu, firmy mogą skuteczniej zarządzać swoimi procesami i zwiększać swoją efektywność.
Blachy aluminiowe
Oferujemy blachy aluminiowe, które dzięki swoim zaletom są bardzo dobrym materiałem do wykorzystania w różnych branżach takich jak: urządzenia mechaniczne, budownictwo, przemysł samochodowy, kolei, żegluga, czy lotnictwo. Blachy aluminiowe są stosunkowo lekkie i plastyczne. Blachy aluminiowe wyróżnia wysoka odporność na niskie temperatury i korozję.
Alkomat iBlow
Zmierzanie poziomu alkoholu w organizmie to bardzo ważny krok w kontroli ilości spożytego alkoholu przed prowadzeniem pojazdu lub wykonywaniem innych czynności wymagających skupienia. Do tego celu służy urządzenie zwane alkomatem, które wykonuje pomiar stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. W ostatnim czasie pojawił się nowoczesny i wygodny sposób na dokonywanie takiego pomiaru - aplikacja mobilna iBlow. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które sprawia, że pomiar można dokonać szybko i w każdym miejscu, gdzie mamy dostęp do telefonu komórkowego.
System kolejkowy
Urządzenie do kolejek to system kolejkowy, który umożliwia organizację i kontrolę przepływu ludzi w różnego rodzaju punktach usługowych. Ten innowacyjny mechanizm pozwala ograniczyć haos i stres związane z długim oczekiwaniem w kolejce. Dzięki takiemu urządzeniu, zarówno klienci, jak i personel obsługujący są w stanie bardziej efektywnie zarządzać czasem i zasobami. System kolejkowy pozwala klientom na wygodne rezerwowanie terminu oraz monitorowanie statusu swojej kolejki na wyświetlaczach. Dzięki temu urządzeniu, proces obsługi klienta staje się bardziej uporządkowany i płynny, co przekłada się na zadowolenie zarówno klientów, jak i personelu.
Hurtownia wentylacyjna
Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie sprawia, że nasza hurtownia wentylacyjna oferuje znakomitej jakości materiały. W ramach prowadzonych działań dostarczamy między innymi redukcję tłoczoną, kolano segmentowe czy też trójnik symetryczny. Zostały one wykonane z wytrzymałych materiałów, co sprawia, że mogą być użytkowane nawet przez bardzo długi czas.
Doypack z nadrukiem
Poszukujesz unikalnych, praktycznych i designerskich opakowań do swojego produktu? Nasza firma oferuje idealne rozwiązanie - doypack z nadrukiem! Udoskonal swoje pakowanie i wyróżnij swój produkt na półce sklepowej z naszą pomocą. Stworzymy dla Ciebie oryginalny projekt, który pokochają Twoi klienci. Nasze artykuły są wytrzymałe, łatwe w użyciu i ekologiczne. A grafika pozwoli Ci w pełni wyrazić charakter Twojego produktu. Spraw, by Twoja marka była rozpoznawalna już na pierwszy rzut oka. Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij tworzyć z nami swoją przyszłość!
Serwis komputerowy Bełchatów
Zastanawiasz się nad tym, czy profesjonalny serwis komputerowy będzie oznaczał dla Twojej firmy niewyobrażalne koszty? Możesz liczyć na nasze wsparcie i atrakcyjne warunki cenowe. Specjaliści Comkas nie tylko udzielają kompleksowych porad, ale również podejmują się przeprowadzenia dokładnego audytu bezpieczeństwa. Nasze usługi informatyczne nie będą stanowiły zagrożenia dla budżetu Twojego biznesu. Chcemy przede wszystkim być dla Państwa wsparciem w realizacji strategii rozwojowych oraz dostarczać Państwu najlepszych rozwiązań.
Kurtyny powietrzne elektryczne
W naszym asortymencie znajdziesz szeroką gamę profesjonalnych systemów grzewczych. Wykonujemy wszelkie instalacje profesjonalnie oraz dokładnie, starając się w pełni spełnić oczekiwania naszych Klientów. Dlatego w ofercie znajdziesz między innymi specjalistyczne elektryczne kurtyny powietrzne, dostępne w bardzo atrakcyjnych, wręcz konkurencyjnych cenach. To systemy, które zapewniają ciepło w każdym pomieszczeniu - zarówno w Twoim domu, jak i biurze, czy sklepie. Wybierz nowoczesne technologie, oferowane przez El-Krak!
Zasuwa nożowa pneumatyczna
Jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii przemysłowych i prowadzimy hurtownię z asortymentem dedykowanym dla branży przemysłowej. W naszej bogatej ofercie znajdują się m.in. innowacyjne zasuwy nożowe pneumatyczne, które dzięki doskonałym właściwościom technicznym zapewniają przede wszystkim bezpieczeństwo, a także efektywność prace w różnych sektorach przemysłu.
Filtry hepa H13
Rozwijasz biznes i pragniesz zapewnić najwyższy standard czystości swoim klientom? Postaw na najnowocześniejsze rozwiązania z naszej firmy w dziedzinie technologii filtracji powietrza. Wypróbuj nasze Filtry hepa H13 – gwarantują one najwyższą skuteczność w odpylaniu i są niezrównane w eliminowaniu 99,95% alergenów i drobnoustrojów z powietrza. Wybierając nasze produkty, stawiasz na bezpieczeństwo, zdrowie i komfort. Nie czekaj, zadzwoń do nas już dziś i dowiedz się więcej na temat naszej oferty! Pamiętaj, czyste powietrze to inwestycja w zdrowie Twoje i Twoich klientów!
Tusze do drukarek
Nie tylko modele laserowe, ale również atramentowe wymagają odpowiedniego wyposażenia. Stanowią często jedno z podstawowych elementów wyposażenia biura i odpowiadają za jego prawidłowe funkcjonowanie. Dlatego też w naszym asortymencie znalazły się m.in. tusze do drukarek. Są to doskonałej jakości zamienniki, które, oprócz ceny, niczym nie różnią się od oryginalnych produktów. O wiele tańsze pozwalają sporo zaoszczędzić, przez co koszty utrzymania urządzenia są o wiele niższe. Dysponujemy rozwiązaniami dla rożnych modeli.
Zawory przemysłowe
Nasza firma oferuje profesjonalne zawory przemysłowe. Wykonane zostały z doskonałych materiałów z zastosowaniem sprawdzonych rozwiązań. Dzięki temu nasze zawory przemysłowe wybiera coraz więcej zadowolonych klientów. Decydując się na współpracę z nami wybierasz partnera, który dołoży wszelkich starań, by spełnić Twoje oczekiwania. Zapraszamy do zakupów.
Smartfony
Jesteśmy miłośnikami nowoczesnych technologii. Wśród nowinek dostrzegamy nie tylko propozycje innowacyjnych rozwiązań, ale przede wszystkim możliwość skorzystania z niezwykle funkcjonalnego i wygodnego w obsłudze sprzętu. Doskonałym tego przykładem jest smartfon dual sim, czyli telefon z nowoczesnym oprogramowaniem obsługujący jednocześnie dwie karty. To wspaniałe rozwiązanie dla osób posiadających numery prywatne i służbowe.
Serwis klimatyzacji cena
Profesjonalny i całkowicie skuteczny serwis klimatyzacji. Oferujemy naprawę jak i instalacje, sprzedaż urządzeń na najwyższym poziomie, które są skierowane do wymagających klientów. Jeżeli więc zależy Ci na tym, żeby skorzystać z usług firmy świadczącej usługi m. in. w zakresie cyrkulacji: wentylacji, chłodnictwa, znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Zapraszamy na nasza stronę internetową lub do naszej siedziby!
© www.sksoft.pl - 2016.