Informacje i Media

sksoft.pl  • Informacje i Media
Hale magazynowe
Przedsiębiorstwo Setter Systemy Zadaszeń wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców dostarcza hale magazynowe, namioty sferyczne i inne tego typu obiekty. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty, galerii dotychczasowych realizacji oraz do nawiązania kontaktu i współpracy w zakresie wynajmu hal i namiotów.
System kolejkowy
"Pan tu nie stał" należy już do przeszłości. Dzięki firmie AJHmedia system kolejkowy skutecznie usprawni obsługę i przepływ klientów. Nasz produkt to nie tylko czytelna prezentacja numeru osoby oczekującej oraz druk biletów ustalających porządek obsługi. Dzięki wybraniu naszej oferty mogą Państwo poprawić jakość serwisu klienta, ale również dzięki generowanym statystykom i raportom ulepszyć wydajność zarządzanie własną firmą. Dodatkowo nasza oferta rozszerza się o możliwość zarządzania przez aplikację na stronie WWW oraz rezerwację online.
Grawerowanie Lublin
Grawerowanie laserowe jest cenione, ponieważ dzięki niemu można uzyskać bardzo estetyczne i dokładne loga, naniesione na różnorodne powierzchnie. Nasza praca może służyć do nanoszenie różnorodnych znaków na powierzchnie metalowe, szklane, drewniane, czy plastikowe. Oferuje Państwu nasze usługi w bardzo przystępnych cenach.
Drukarnia druk cyfrowy
Specjalnością naszej drukarni z Poznania jest druk cyfrowy, także w wariancie ekspresowym. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie w ciągu nawet 3 godzin od złożenia zamówienia przygotować wszelkiego rodzaju ulotki, wizytówki, banery czy broszury. Zapewniamy szeroki wybór form materiałów drukowanych, a także doskonałą jakość kolorów i odwzorowania projektu. Nasze atuty to również indywidualne podejście do każdego Klienta oraz konkurencyjne ceny.
Handel międzynarodowy
Podczas przewożenia produktów między różnymi państwami mogą wystąpić problemy związane z procesem celnym. Aby ułatwić Państwu handel międzynarodowy, proponujemy skorzystanie z świadczonych przez nas usług. Posiadamy wewnętrzne zespoły, współpracujące z agencjami celnymi, które ułatwią Państwu przejście tego typu kontrole.
Drukarnia naklejek
Nasza firma zajmuje się produkcją etykiet na zamówienie. Osoby korzystające z naszej oferty mogą wybrać kolor, kształt oraz rodzaj etykiet. Nasza drukarnia naklejek oferuje modele pokryte klejem kauczukowym lub akrylowym oraz te które mogą być mocowane na specyficznych powierzchniach. W naszej ofercie mamy również etykiety, które przeznaczone są do kontaktu z żywnością.
gadżety z nadrukiem Warszawa
Promo5 to miejsce, w którym znajdą Państwo najrozmaitsze upominki, takie jak długopisy czy gadżety z nadrukiem. Doskonale wiemy, że te z pozoru błahe rzeczy mają ogromną moc kreowania wizerunku i o każdej porze dnia potrafią przypominać o Państwa działalności. Na naszej stronie znajdą Państwo atrakcyjne artykuły promocyjne z nadrukiem w niezwykle korzystnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - artykuły promocyjne - smycze reklamowe - długopisy reklamowe z nadrukiem, gadżety reklamowe, kubki promocyjne! Sprawdź samą pełen asortyment produktów reklamowych!
Interaktywne mapy
Jesteśmy firmą, która dzięki zapisywanym zdjęciom i gigabajtom transferu tworzy interaktywne mapy gmin, powiatów lub obszarów turystycznych. Dzięki naszym działaniom można je uruchomić na wybranym urządzeniu elektronicznym i dokładnie prześledzić umieszczone na nich miejsca. W projektach uwzględniamy m.in. ulice, trasy rowerowe, czy też zabytki.
Oklejanie samochodów Warszawa
Z tego instrumentu marketingowego korzysta wiele przedsiębiorstw na terenie zarówno Polski, jak i całej Europy. Auto handlowca, czy też kierowcy z naszym towarem, które przemierza setki kilometrów każdego miesiąca może stać się idealnym nośnikiem reklamowy, dzięki któremu zwiększą Państwo zainteresowanie własną ofertą oraz marką. Specjalnością firmy KDbrand jest oklejanie samochodów. Warszawa, ze względu na naszą siedzibę, to główny obszar naszej działalności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Oklejanie samochodu Warszawa
Pewnie niejeden raz widziałeś lub widziałaś auto ozdobione różnymi obrazkami. Zwykle te obrazki przedstawiały logo jakiejś firmy. Oklejanie samochodu tak aby pokazać Twoją firmę na rynku oraz na ulicy to nasza pasja. Nasze usługi realizowane są w Warszawie, a do nich należy między innymi zmiana koloru auta oraz oznakowanie odblaskowe.
Design dla przedsiębiorców
Niejedna innowacyjna firma korzysta z doradczych usług, które mają na celu wdrożenie nowych projektów wzorniczych. Design dla przedsiębiorców obejmuje kompleksowy audyt wzorniczy, opracowanie briefu projektowego oraz tworzenie i testowanie nowych rozwiązań. Taka strategia jest bardzo pomocna przy projektowaniu wyrobów i usług, które będą skierowane do konkretnej grupy odbiorców.
Ceramika reklamowa
Zapraszamy Państwa na stronę internetową firmy Omel. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu takich wyrobów jak ceramika reklamowa, jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom porcelanowe filiżanki oraz kubki z nadrukiem, których ostateczny wygląd będzie spełniał indywidualne oczekiwania każdego odbiorcy. Zachęcamy do współpracy.
Foldery reklamowe
Witamy w emareklama.pl. Oferujemy ulotki w Warszawie, drukowane na atrakcyjnym papierze i w odpowiednim doborze kolorów. My wiemy, jak powinna wyglądać broszura, by jak najlepiej spełniała swoje zadanie promocyjne. Zamawiaj reklamę tylko w doświadczonej firmie, która od lat zajmuje się promocją. Polecamy również plakaty i foldery reklamowe. Zamawiaj wygodnie, przez internet. Nasze centrum drukarskie wykonuje również dyplomy różnego typu dla szkół oraz innych placówek oświatowych.
Reklama 3D
Przedsiębiorstwo zajmuje się wykonywaniem liter i logotypów, które mogą trafić na budynki jako reklama 3D. Są one bardziej zauważalne niż zwykłe, płaskie napisy, jak również mogą być podświetlane, aby zwiększyć efekt i widoczność. Takie litery mogą mieć różne grubości, ale wszystkie są zrobione z styroduru - ekosurowca który jest trwały i lekki.
Projektowanie logo Łódź
Agencja reklamowa z Łodzi oferuje usługi związane z zmianą wizerunku firmy i jej wypromowaniem. Na szczególną uwagę zasługuje projektowanie logo. Jest to bardzo ważny element, który umożliwia natychmiastowe rozpoznanie każdej firmy. Nasz zespół przygotuje grafikę, która będzie powiązana z działalnością firmy oraz będzie charakterystyczna i łatwa do zapamiętania.
© www.sksoft.pl - 2016.