Informacje i Media

sksoft.pl  • Informacje i Media
System kolejkowy
"Pan tu nie stał" należy już do przeszłości. Dzięki firmie AJHmedia system kolejkowy skutecznie usprawni obsługę i przepływ klientów. Nasz produkt to nie tylko czytelna prezentacja numeru osoby oczekującej oraz druk biletów ustalających porządek obsługi. Dzięki wybraniu naszej oferty mogą Państwo poprawić jakość serwisu klienta, ale również dzięki generowanym statystykom i raportom ulepszyć wydajność zarządzanie własną firmą. Dodatkowo nasza oferta rozszerza się o możliwość zarządzania przez aplikację na stronie WWW oraz rezerwację online.
Oklejanie samochodu Warszawa
Pewnie niejeden raz widziałeś lub widziałaś auto ozdobione różnymi obrazkami. Zwykle te obrazki przedstawiały logo jakiejś firmy. Oklejanie samochodu tak aby pokazać Twoją firmę na rynku oraz na ulicy to nasza pasja. Nasze usługi realizowane są w Warszawie, a do nich należy między innymi zmiana koloru auta oraz oznakowanie odblaskowe.
neon led
Nie martw się brakiem odpowiednich funduszy na reklamę twojej marki! Jeżeli naprawdę chcesz, by o twoim istnieniu dowiedzieli się wszyscy okoliczni mieszkańcy, to koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową. Dowiesz się tam, w jaki sposób możesz szybko zamówić przepiękny, elegancki, klasyczny lub bardziej nowoczesny neon led. Produkt ten pod wpływem napięcia zaczynają emitować silne światło.
Naklejki firmowe
Proponujemy naklejki firmowe drukowane na specjalnym papierze lub folii. Prezentowane etykiety samoprzylepne wyróżniają się intensywnymi, trwałymi odcieniami. Nadruki, które wykonujemy są również tworzone z dużą precyzją, dzięki czemu odznaczają się wysoką jakością. Dodatkowo istnieje opcja zafoliowania naklejek papierowych.
podziękowania za zakupy
Prowadząc działalność musisz dbać o to, aby klienci do Ciebie wracali. W tym aspekcie bardzo ważne są atrakcyjne podziękowania za zakupy. W ofercie naszego biura graficznego znajdziesz ciekawe rozwiązania, dzięki którym Twoi klienci z pewnością będą o Tobie pamiętać i chętnie wracać korzystania ze świadczonych usług.
ekspozytory reklamowe
Znaczna oferta artykułów jest podstawowym atrybutem przedsiębiorstwa. Oferujemy niezliczoną liczbę wyrobów, spośród których zaprezentować można między innymi ekspozytory reklamowe i systemy pos. Firma od początku istnienia skupia się na sugerowaniu Państwu różnorodnego i bogatego asortymentu, który podoła Państwa urozmaiconym potrzebom.
Fotowoltaika szkolenia
Kursy online to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą się rozwijać bez wychodzenia z domu. Coraz więcej szkół i uczelni oferuje szereg ciekawych propozycji kursów online. Wśród nich znajdują się m.in. szkolenia z fotowoltaiki, które cieszą się coraz większą popularnością, ze względu na rosnące zainteresowanie odnawialnymi źródłami energii. Kursy online są nie tylko wygodne, ale także często tańsze niż tradycyjne szkolenia stacjonarne. Dlatego warto zastanowić się nad taką formą nauki, zwłaszcza jeśli mamy ograniczony czas lub nie możemy dojechać na tradycyjne zajęcia.
Kubki szklane z nadrukiem
W naszej ofercie znajdują się między innymi kubki szklane z nadrukiem. Oferowane przez nas produkty można z powodzeniem wykorzystać na przykład jako element wyposażenia kuchni pracowniczej. Na naszych artykułach może się znaleźć wybrana przez Ciebie grafika, w tym logo, a nawet napis promujący Twoją firmę.
Filmy 360 stopni
Prezentacja atrakcji turystycznych lub relacje z różnych wydarzeń mogą teraz zapewniać niesamowite doznania. Filmy 360 stopni pozwalają przenieść się użytkownikowi do wirtualnego świata i swobodnie obracać kadrem. Dzięki wykorzystaniu proponowanego przez nas sprzętu można posłużyć się ujęciami z lotu ptaka w jakości.
gadżety z logo
Personalizowane i pięknie wykonane. Gadżety z logo firmy to świetna wizytówka, która wpłynie pozytywnie na wizualny aspekt Państwa działalności. Realizujemy zamówienia na personalizowane menu do restauracji i kawiarni, kubki, notesy oraz inne drobiazgi, które mogą być wręczone jako upominek lub wykorzystane jako element wyposażenia firmowego.
© www.sksoft.pl - 2016.