Informacje i Media

sksoft.pl  • Informacje i Media
Hale magazynowe
Przedsiębiorstwo Setter Systemy Zadaszeń wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców dostarcza hale magazynowe, namioty sferyczne i inne tego typu obiekty. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty, galerii dotychczasowych realizacji oraz do nawiązania kontaktu i współpracy w zakresie wynajmu hal i namiotów.
System kolejkowy
"Pan tu nie stał" należy już do przeszłości. Dzięki firmie AJHmedia system kolejkowy skutecznie usprawni obsługę i przepływ klientów. Nasz produkt to nie tylko czytelna prezentacja numeru osoby oczekującej oraz druk biletów ustalających porządek obsługi. Dzięki wybraniu naszej oferty mogą Państwo poprawić jakość serwisu klienta, ale również dzięki generowanym statystykom i raportom ulepszyć wydajność zarządzanie własną firmą. Dodatkowo nasza oferta rozszerza się o możliwość zarządzania przez aplikację na stronie WWW oraz rezerwację online.
Grawerowanie Lublin
Grawerowanie laserowe jest cenione, ponieważ dzięki niemu można uzyskać bardzo estetyczne i dokładne loga, naniesione na różnorodne powierzchnie. Nasza praca może służyć do nanoszenie różnorodnych znaków na powierzchnie metalowe, szklane, drewniane, czy plastikowe. Oferuje Państwu nasze usługi w bardzo przystępnych cenach.
Reklama drukowana
Reklama zewnętrzna to coś, co zapewni widoczność naszej siedziby. Możliwość tworzenia ogromnych, trójwymiarowych napisów czy logo to właśnie reklama zewnętrzna. Często wykorzystuje się do tego druk solwentowy. Szyldy, tablice, bilbordy to wszystko formy zapewnienia widoczności naszej firmy. Jeśli chcemy zaistnieć na rynku to musimy zdobyć zaufanie wśród klientów, ale także popularność. Reklama zewnętrzna i druk solwentowy może nam pomóc ją zdobyć. Wszystkich zainteresowanych tego typu sposobem reklamy zapraszamy do współpracy.
Drukarnia druk cyfrowy
Specjalnością naszej drukarni z Poznania jest druk cyfrowy, także w wariancie ekspresowym. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie w ciągu nawet 3 godzin od złożenia zamówienia przygotować wszelkiego rodzaju ulotki, wizytówki, banery czy broszury. Zapewniamy szeroki wybór form materiałów drukowanych, a także doskonałą jakość kolorów i odwzorowania projektu. Nasze atuty to również indywidualne podejście do każdego Klienta oraz konkurencyjne ceny.
Handel międzynarodowy
Podczas przewożenia produktów między różnymi państwami mogą wystąpić problemy związane z procesem celnym. Aby ułatwić Państwu handel międzynarodowy, proponujemy skorzystanie z świadczonych przez nas usług. Posiadamy wewnętrzne zespoły, współpracujące z agencjami celnymi, które ułatwią Państwu przejście tego typu kontrole.
Drukarnia naklejek
Nasza firma zajmuje się produkcją etykiet na zamówienie. Osoby korzystające z naszej oferty mogą wybrać kolor, kształt oraz rodzaj etykiet. Nasza drukarnia naklejek oferuje modele pokryte klejem kauczukowym lub akrylowym oraz te które mogą być mocowane na specyficznych powierzchniach. W naszej ofercie mamy również etykiety, które przeznaczone są do kontaktu z żywnością.
gadżety z nadrukiem Warszawa
Promo5 to miejsce, w którym znajdą Państwo najrozmaitsze upominki, takie jak długopisy czy gadżety z nadrukiem. Doskonale wiemy, że te z pozoru błahe rzeczy mają ogromną moc kreowania wizerunku i o każdej porze dnia potrafią przypominać o Państwa działalności. Na naszej stronie znajdą Państwo atrakcyjne artykuły promocyjne z nadrukiem w niezwykle korzystnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - artykuły promocyjne - smycze reklamowe - długopisy reklamowe z nadrukiem, gadżety reklamowe, kubki promocyjne! Sprawdź samą pełen asortyment produktów reklamowych!
Interaktywne mapy
Jesteśmy firmą, która dzięki zapisywanym zdjęciom i gigabajtom transferu tworzy interaktywne mapy gmin, powiatów lub obszarów turystycznych. Dzięki naszym działaniom można je uruchomić na wybranym urządzeniu elektronicznym i dokładnie prześledzić umieszczone na nich miejsca. W projektach uwzględniamy m.in. ulice, trasy rowerowe, czy też zabytki.
© www.sksoft.pl - 2016.