Informacje i Media

sksoft.pl  • Informacje i Media
System kolejkowy
"Pan tu nie stał" należy już do przeszłości. Dzięki firmie AJHmedia system kolejkowy skutecznie usprawni obsługę i przepływ klientów. Nasz produkt to nie tylko czytelna prezentacja numeru osoby oczekującej oraz druk biletów ustalających porządek obsługi. Dzięki wybraniu naszej oferty mogą Państwo poprawić jakość serwisu klienta, ale również dzięki generowanym statystykom i raportom ulepszyć wydajność zarządzanie własną firmą. Dodatkowo nasza oferta rozszerza się o możliwość zarządzania przez aplikację na stronie WWW oraz rezerwację online.
Oklejanie samochodu Warszawa
Pewnie niejeden raz widziałeś lub widziałaś auto ozdobione różnymi obrazkami. Zwykle te obrazki przedstawiały logo jakiejś firmy. Oklejanie samochodu tak aby pokazać Twoją firmę na rynku oraz na ulicy to nasza pasja. Nasze usługi realizowane są w Warszawie, a do nich należy między innymi zmiana koloru auta oraz oznakowanie odblaskowe.
ekspozytory reklamowe
Znaczna oferta artykułów jest podstawowym atrybutem przedsiębiorstwa. Oferujemy niezliczoną liczbę wyrobów, spośród których zaprezentować można między innymi ekspozytory reklamowe i systemy pos. Firma od początku istnienia skupia się na sugerowaniu Państwu różnorodnego i bogatego asortymentu, który podoła Państwa urozmaiconym potrzebom.
Kubki szklane z nadrukiem
W naszej ofercie znajdują się między innymi kubki szklane z nadrukiem. Oferowane przez nas produkty można z powodzeniem wykorzystać na przykład jako element wyposażenia kuchni pracowniczej. Na naszych artykułach może się znaleźć wybrana przez Ciebie grafika, w tym logo, a nawet napis promujący Twoją firmę.
gadżety z logo
Personalizowane i pięknie wykonane. Gadżety z logo firmy to świetna wizytówka, która wpłynie pozytywnie na wizualny aspekt Państwa działalności. Realizujemy zamówienia na personalizowane menu do restauracji i kawiarni, kubki, notesy oraz inne drobiazgi, które mogą być wręczone jako upominek lub wykorzystane jako element wyposażenia firmowego.
Telebim LED zewnętrzny
Unowocześnij swoją firmę dzięki nowoczesnym medium komunikacji, jakim jest 'Telebim LED zewnętrzny'. Nie pozwól ograniczać się tradycyjnym formom reklamowym. Zainwestuj w technologię, która zapewnia oszczędność energii, żywe kolory i wyrazistość obrazu niezależnie od warunków atmosferycznych. Idealny zarówno do reklamy, jak i do transmisji ważnych informacji dla Twojej społeczności. Nasza ekspertom z chęcią pomogą dobrać odpowiedni produkt dla Twojej firmy, dostosowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Skorzystaj z naszej oferty już dziś i zacznij przyciągać uwagę potencjalnych klientów na nowym, większym poziomie. Postaw na przyszłość - postaw na nasze produkty.
Prawdziwy horoskop
Wiele osób obawia się swojej przyszłości, nie chce poznać prawdy. Jednak została ona już dawno temu zapisana w historii naszego życia. Zarówno data przyjścia na świat, nasz prawdziwy horoskop, jak i inne zależności nie są przypadkowe. Umiejętne ich odczytanie pozwoli przyjrzeć się dotychczasowym działaniom i przez ich pryzmat spojrzeć na zaplanowaną przyszłość. Daj sobie szansę podejmowania rozważnych, cennych dla Twojej codzienności decyzji - zaufaj przeznaczeniu.
Torby papierowe Warszawa
Jesteśmy firmą, która oferuje rozwiązania nadające się do produktów z wielu branż. Proponujemy torby papierowe o charakterze reklamowym. Mogą być wykonane w dowolnym kolorze oraz zaopatrzone w dowolny nadruk (także logo). Proponujemy modele z różnym typem uchwytów oraz w różnego rodzaju rozmiarach. Działamy sprawnie i zapewniamy atrakcyjne ceny.
© www.sksoft.pl - 2016.