Sport

sksoft.pl  • Sport
Szafki szkolne
Nasze szafki szkolne zamykane są na klucz, dzięki czemu wasi pracownicy nie będą musieli obawiać się o pozostawione w szatni rzeczy. Na życzenie klienta możliwe jest przeprojektowanie naszych szafek tak, aby zwiększyć ich funkcjonalność. Przy zakupie wyposażenia magazynu na dużą sumę dajemy naszym klientom upusty. Polecamy zapoznanie się ze szczegółową ofertą naszej firmy, dostępną w internecie.
Krav maga Wrocław
Jeżeli chcesz popracować nad swoimi możliwościami fizycznymi, a jednocześnie wzmocnić psychikę, to skorzystaj z usług oferowanych przez wrocławską Akademię Obrony Saggita. Prowadzimy skierowane do kobiet, dzieci i młodzieży zajęcia z wyjątkowej sztuki walki, jaką jest Krav Maga, prowadząc rzetelne i metodyczne treningi.
Sklep narciarski
Nasz sklep narciarski internetowy Czerwona Komnata specjalizuje się w sprzedaży sprzętu do sportów zimowych. W ofercie posiadamy między innymi profesjonalne narty biegowe, zjazdowe, kijki, buty i wiele innych sprzętów. Oferujemy Państwu artykuły renomowanych producentów, między innymi Salomon, Atomic, Head czy Dalbello.
Kurs AFF
Zapraszamy serdecznie na stronę internetową naszej szkoły spadochroniarstwa, w której do Państwa dyspozycji pozostają doświadczeni instruktorzy o doskonałych umiejętnościach. W naszej ofercie znajduje się zarówno skok w tandemie, jak również profesjonalny kurs AFF. Szczegóły propozycji na stronie: www.skoczek.eu.
Kaski dla dzieci motocyklowe
Mając na uwadze dobro naszych klientów, nieustannie aktualizujemy naszą ofertę, dodając nowe, interesujące pozycje. Wśród szerokiej gamy asortymentu znajdują się nowoczesne kaski motocyklowe dla dzieci cenionych marek. Świetnie sprawdzają się w trakcie użytkowania, zabezpieczając głowę przed urazami, intensywnym słońcem oraz deszczem.
Leżaki turystyczne
Leżaki turystyczne to produkty, które mają zapewnić przede wszystkim wygodę, jednak ważny jest też ich wygląd, gdyż muszą zostać dopasowane do sytuacji. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo leżaki turystyczne, które spełnią oczekiwania każdego z Was. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Sprzęt wędkarski
Wysokiej klasy sprzęt wędkarski, jaki sprzedajemy, z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi łowienia ryb. Decydując się na skorzystanie z naszej propozycji możesz liczyć na to, że sprostamy Twoim oczekiwaniom pod każdym względem. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, co jeszcze możemy dla Ciebie przygotować, zapraszamy do zapoznania się z pełnymi informacjami dostępnymi na nasze stronie internetowej.
© www.sksoft.pl - 2016.